İnternetten satış yapmak hem çok kazançlı hem çoook düşük maliyetli! İnternet şubenizi hemen açın, tüm dünyaya açılın!


Çok düşük maliyetlerle ürünlerinizi satacağınız bir şube açmak istemez misiniz? Hem de dünyanın en gözde semtinde, internette!

İnternette satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi istediğiniz ekleyip çıkartabilir, vitrinlerinizi düzenleyebilir, kampanyalar yapabilir, sosyal medyaya sesinizi duyurabilirsiniz!

Örnek sitemiz: http://www.yataklikanepe.com

E-ticaret Sitem Nasıl Olacak?

E-ticaret siteniz, B2C (Business to Consumer) tarzı yani direk tüketiciye yönelik bir sistem, genel olarak kullanıcı dostu diye tabir edilen, her kesimden kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta bir tasarım ve alt yapıya sahip, fonksiyonel bir e-ticaret sitesi olacaktır.


Üyelik Sistemi Detayları:

 - Kullanıcının vaktini ve emeğini asgari düzeyde alacak kullanıcı dostu bir üyelik sistemi olacaktır. Kullanıcı tüm bilgileri üzerinde dilediği zaman güncelleme ya da değişiklik yapabilecektir. Şifre hatırlatma, oturumu açık tut gibi fonksiyonlar standarttır.

 - Alışveriş Sepeti: Her ziyaretçinin sanal bir alışveriş sepeti olacaktır. Almak istediği ürünleri bu alışveriş sepetinde biriktirecek ve almak istediği ürünlerin listesini görerek, toplu ödeme gerçekleştirebilecektir.

 - Alışveriş Tarihi: Kullanıcının site üzerinden yapmış alışverişler tarih bazlı arşivlenir. Kullanıcı daha sonrasında aradan uzun zaman geçse dahi giriş yaparak daha önce yapmış olduğu alışverişleri detaylı bir şekilde görebilir.

 - Favori Listesi: Her kullanıcının bir favori listesi olacaktır. Bu listeye daha sonradan tekrar incelemek isteyeceği ürünleri kolayca ekleyebilir. Bu liste kullanıcı ürün karşılaştırmaları yapabilir.

 - Kullanıcı İçi Mesajlaşabilme: Bu özellik ile kullanıcılar kendi aralarında mesajlaşabilecekleri bir sistem olacaktır. Kullanıcılar diledikleri üyeyi engelleyebilecektir. Böylece rahatsız edici kullanımın önüne geçilmiş olacaktır.

 - Akıllı Mesajlaşma Sistemi: Örneğin bir kullanıcının bir ürünü satın aldığını düşünelim. Bu kullanıcı o ürünün sayfasında "Ürünü Satın Alanlar" başlığı altında yayınlanacaktır. Ürünü satın alan kişilerin isimlerinin yanında "Ürün Hakkında Danış" şeklinde bir bağlantı olacaktır. Diğer kullanıcılar bu bağlantı yoluyla ürünü satın alan kişilere mesaj atabilecek ve ürün hakkında bilgi alabilecektir. Kullanıcıların gönderdiği mesaj ya da cevaplar öncelikle yönetici tarafından okunacak ve uygun görüldüğü takdirde karşı tarafa iletilecektir. Bu sayede ürün hakkında kötü yorum yapılması engellenmiş olacak, müşterilerin geri dönüşleri sayesinde de ürünler hakkında müşteri şikayetleri tarafınızdan bilinecektir.

 - Akıllı Puan Sistemi: Her üyenin bir puan cüzdanı olacaktır. Üyeler, özel promosyon kodları ile, ürün hakkında yorum yazarak, ürün hakkında fotoğraf göndererek, arkadaşlarını siteye davet ederek, satın aldığı bir ürün hakkında kendisine danışan diğer müşterilere cevap vererek puan kazanabilecektir. Kazandığı puanları satın aldığı bir üründe indirim olarak kullanabilecektir.

 - Üyelere toplu e-posta gönderme özelliği ile kampanyalarınızı duyurabileceğiniz bir sistem olacaktır.


Anasayfa

 - Anasayfa diğer sayfalar gibi internaktif olacaktır, bu özelliği sayesinde dilediğiniz an dilediğiniz değişikliği gerçekleştirebileceğiniz bir sistem olacaktır.

 - Anasayfada "Ayın Ürünü", "Kampanyalarımız", "En Çok Satan Ürünlerimiz", "En Çok Dikkat Çeken Ürünlerimiz" vs. gibi tablolar yer alacaktır.

Listeleme Sayfaları

 - Listeleme sayfaları http://www.yataklikanepe.com örneğindeki gibi sade ve amaca uygun bir vurgu haritası ile tasarlanacaktır. Her kategorinin üstünde o kategoriye ait bir ürünü tanıtabileceğiniz manşet alanı bulunacaktır. Ürün listelemeleri için kategori ve alt kategori sistemleri olacak her kategori kendi içinde kategorilendirilebilecektir. Tüm kategori sistemleri interaktif olarak yazılacak, bu sayede bir webmastera gerek duymadan istediğiniz an kategorilerde düzenleme yapabileceksiniz. Ürün liste sayfalarında sayfalama ve sıralama(Ada göre, fiyata göre vs.) modülleri standarttır.

Ürün Detay Sayfaları

 - Ürün detay sayfaları http://www.yataklikanepe.com örneğindeki gibi sade ve amaca uygun bir vurgu haritası ile tasarlanacaktır. Ürün detay bilgilerini, ürün ile ilgili dilediğiniz kadar fotoğraf ya da video yayınlayabileceğiniz bir sistem olacaktır. Fotoğraflara tıklanıldığı takdirde animasyon ile büyütme gibi özellikler standarttır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım

 - Sitenizde bulunacak olan her sayfada, kullanıcıların, Facebook, Google+, Twitter gibi ağlarda paylaşımı kolayca gerçekleştirebilecekleri ikonlar bulunacaktır. Sayfalarınız kullanıcı dostu sistem ile bu ağlara doğrudan bağlı olacaktır, bu kullanıcılarınızın vaktini çalmadan kolayca paylaşımda bulunabilmelerini sağlayacaktır. Ayrıca bu ikonlar sayesinde kullanıcılarınız sayfalarınızı yazıcıya gönderebilecek, sık kullanılanlar listelerine alabilecek, arkadaşlarının mail adreslerine gönderebileceklerdir.

Arama Sistemi

 - Sitedeki arama sistemi interaktif bir sistem olacaktır ve her kelime yazıldığında sistem aramaları otomatik dökerek altta seçenekler çıkaracaktır. (Google'daki gibi)

 - Sistem her aranan kelimeyi kayıt ederek istatistik tutma imkanı sağlayacaktır. Böylece kullanıcıların sitenizde hangi ürünleri görmek istediği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz

 - En çok aranan kelimeler link şeklinde sunularak Google Seo açısından avantaj sağlayabilecek bir sistem olacaktır.

Arama Motorları Optimizasyonu(SEO)

 - Siteniz SEO(Search Engine Optimization) adı verilen kriterler dikkate alınarak yazılacaktır. Bu sistem Google, Yahoo gibi arama motorlarında sitenizin daha bulunabilir ve üst sıralarda olmasını sağlayacaktır.

Detaylı Yardım Sayfaları

 - Bu sayfalar kullanıcılarınızın sitenizde yardıma ihtiyaç duyabilecekleri konuların listesini barındıracaktır. Yardım sayfalarında arama yapılabilme özelliği ile kullanışlı bir sistem olacaktır. Sistem interaktif olacağı için daha sonraları karşılaştığınız müşteri geri dönüşleri neticelerinde sayfaya ekleme çıkarma yapılabilecektir.

Yönetim Paneli

 - Sitenize yazılacak yönetilebilir sistem sayesinde, yönetim panelinize giriş yaparak sitenize içerik ekleme, silme, düzenleme gibi işlemleri site tasarımcısına ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz. Yönetim paneliniz sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanacağı için bu işlemleri kolayca gerçekleştirebileceksiniz.Site tamamlandıktan sonra tarafımızdan size yönetim paneli ile ilgili ayrıntılı bir bilgilendirme yapılacak vedaha sonra da 7/24 destek verilecektir.

Ekstra Güvenlik Önlemleri

 - Ekstra Güvenlik Önlemleri: İnternet siteniz tamamı lisanslı koruma paketleri tarafından tüm saldırılara karşı korunmaktadır. Tüm
alt yapı Microsoft® firmasının lisansı altında bulunan yazılım dili, ASP ile yazılacak ve yine Microsoft® tarafından lisanslı olan
Windows Sunucuları’nda barındırılacaktır. Tüm güvenlik testlerini geçmiş ve yıllardır sorunsuzca kullanılan alt yapı yazılımı ile
sitenizin güvenlik seviyesi en üst düzeyde olacaktır.

Fotoğraflar
E-ticaret
Elektronik Ticaret
E-ticaret Ankara
E-ticaret Sitesi Ankara
  • Active Server Pages
  • Microsoft Windows Server 2008
  • Microsoft SQL Server
  • Framework .Net
  • Microsoft Windows Server Systems