Web Tasarım Ankara ekibi olarak her zevke ve bütçeye uygun çözümlerimiz var... Web tasarım seçeneklerimizi incelemek ister misiniz?


Web tasarım günümüzde şahısların ya da firmaların hitap ettiği kitle ile buluşma noktası haline gelmiştir. Bu yüzden web tasarım kimlik çalışmalarının en önemli ayağıdır. Web Tasarım Ankara, Safir Interactive olarak, şunu çok iyi biliyoruz ki, web siteniz sizin aynanızdır…

Paket Web Tasarım
Paket web tasarım seçeneğimizde müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz paket şablonlardan bir tanesini seçebilir, daha sonra bu şablon tasarımı üzerinden istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Kolay yönetim paneli sayesinde site üzerinde tam hakimiyet kuracak, web sitenizin tasarımı da dahil, istediğiniz an istediğiniz değişikliği yapabileceksiniz.

Neden Paket Web Tasarım Seçmeliyim?
Paket web tasarımı seçeneği her bütçeye uygun fiyat avantajı sağlamakta, 1 iş günü gibi kısa bir sürede yayına geçebilmektedir. Acelesi olan müşterilerimiz için bire bir!

Hazır Web Tasarım
Hazır web tasarımı seçeneğimizde web projeniz için size en uygun tasarımları seçiyoruz ve beğeninize sunuyoruz. Sizin seçtiğiniz tasarıma projenize uygun bir yönetim paneli yazıyoruz ve site üzerinde hakimiyetinizi sağlıyoruz. Böylece seçmiş olduğunuz web tasarımı ile sitenizde istediğiniz an içerik, fotoğraf, video ekleyebiliyor, değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Neden Hazır Web Tasarım Seçmeliyim?
Hazır web tasarım seçenekleri, hitap ettiğiniz kesime, kullanım kolaylığına ve estetik zevklerinize en uygun tasarımı seçmenize olanak tanır.

Özel Web Tasarım
Özel web tasarım seçeneğimizde tabiri caizse siz "tam istediğim gibi!" diyene kadar çalışıyoruz. Grafik tasarım uzmanlarımız ile tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda bir web tasarımı oluşturuyoruz. Tasarım sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra yönetim paneli ile size teslim ediyoruz.

Neden Özel Tasarım Seçmeliyim?
Özel web tasarım seçeneği ile kontrol tamamen sizin elinizde olacaktır. Tasarımlar tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecek ve ortaya sizi tam anlamıyla yansıtan bir iş çıkacaktır. "Tam istediğim gibi!" demek isteyen müşterilerimiz için bire bir!

Web Tasarım konusu, uygun çözümü bulmak için profesyonel bir yardımcı gerektiren, fiyat ve seçenek bakımından çok geniş bir yelpazedir. Web Tasarım Ankara olarak, size en uygun çözümü üretme konusuna size yardımcı olabiliriz. Bize canlı destek sistemimiz, iletişim formumuz, 0312 467 6864 numaralı telefon numaramız yoluyla istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mobil ekibimiz ziyaretinize gelebilir ve böylelikle size en uygun çözümü yüz yüze görüşerek de üretebiliriz.

 

  • Active Server Pages
  • Microsoft Windows Server 2008
  • Microsoft SQL Server
  • Framework .Net
  • Microsoft Windows Server Systems