Web Tasarım Ankara, Safir Medya olarak internet sitesi projelerinde yaklaşık 10 yıllık tecrübemizden faydalanarak içerik danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz.

Örneğin internet sitenizin ana menüsünün oluşumundan içeriklere kadar sizinle koordineli bir şekilde çalışarak başlıklar ve içerikler oluşturulur. Daha sonra vurgu haritası çıkarılarak tasarım aşamasına geçilir..

Safir Reklam Medya olarak yaptığımız internet sitelerinin estetik güzelliğinin yanısıra altyapısı da özenle yazılmaktadır. Dilerseniz alt yapının özelliklerinden biraz bahsedelim:

Yönetim Paneli:
Sitenize yazılacak yönetilebilir sistem sayesinde, yönetim panelinize giriş yaparak sitenize içerik ekleme, silme, düzenleme gibi işlemleri site tasarımcısına ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz. Yönetim paneliniz sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanacağı için bu işlemleri kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Site tamamlandıktan sonra tarafımızdan size yönetim paneli ile ilgili ayrıntılı bir bilgilendirme yapılacak ve daha sonra da 7/24 destek verilecektir.

Site İçi Arama:
Ziyaretçilerinizin site içinde olan herhangi bir veriye anahtar kelimeler girerek kolayca ulaşabilmesini sağlayan arama motoru sistemidir. Ayrıca Site İçi Arama Raporlaması sayesinde site yetkilisi sitesinde en çok nelerin arandığını görerek gerekli çalışmaları yapmasına olanak sağlar.

Ayrıntılı İstatistikler:
İnternet siteniz ayrıntılı ziyaretçi istatistiği tutma özelliğine sahip olacaktır. Bu özellik ile, sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sayısı, nereden girdikleri, sitede ne kadar süre kaldıkları, hangi sayfaları gezdikleri gibi çok ayrıntılı istatistikleri günlük takip edebilirsiniz.

Sitenize Tanımlı E-posta Adresleri:
Bu özellik ile adiniz@internetsiteniz.com şeklinde e-posta adreslerine sahip olabilirsiniz.

Ekstra Güvenlik Önlemleri:
İnternet siteniz tamamı lisanslı koruma paketleri tarafından tüm saldırılara karşı korunmaktadır. Tüm alt yapı Microsoft® firmasının lisansı altında bulunan yazılım dili, ASP ve .NET ile yazılacak ve yine Microsoft® tarafından lisanslı olan Windows Sunucuları’nda barındırılacaktır. Tüm güvenlik testlerini geçmiş ve yıllardır sorunsuzca kullanılan alt yapı yazılımı ile sitenizin güvenlik seviyesi en üst düzeyde olacaktır.

Hızlı ve Performansın Yüksek Olması:
Siteniz Türkiye’nin en hızlı veri merkezlerinde barındırılacak ve böylece siteniz yüksek performans ile çalışacaktır. ilk açılma ve sayfa geçişleri diğer sitelere oranla çok daha hızlı olacaktır.

Arama Motorları Avantajı:
Siteniz SEO(Search Engine Optimization) adı verilen sistem dikkate alınarak yazılacaktır. Bu sistem Google, Yahoo gibi arama motorlarında sitenizin daha bulunabilir ve üst sıralarda olmasını sağlayacaktır.
Fotoğraflar
Web Tasarım Ankara
  • Web Tasarım Çözümlerimiz
    Web Tasarım Çözümlerimiz

    Web Tasarım Ankara ekibi olarak her zevke ve bütçeye uygun çözümlerimiz var... Web tasarım seçeneklerimizi incelemek ister misiniz?

  • Active Server Pages
  • Microsoft Windows Server 2008
  • Microsoft SQL Server
  • Framework .Net
  • Microsoft Windows Server Systems